O nás

Jsme freelanceři a rádi Vám pomůžeme

Našim cílem je mít internet plný vydělávajících webových stránek

Když hledáte na internetu jakoukoliv službu, třeba tvorba webových stránek, najdete spoustu firem. Často se ale stává, že mnoho z nich nereprezentuje to, co by měly - hezkou, a hlavně funkční webovou stránku.

Na designu záleží - až 38% návštěvníků z webu odchází, protože se jim jednoduše nelíbí nebo tam nemohou jednoduše najít to, co potřebují. Mezi ně patříme i my a nejspíš i vy - chtěli bychom jednoduše najít informace, které hledáme, na pěkně a přehledně zpracované stránce.

Chceme, aby zákazníci nemuseli dolovat informace z nepřehledných webů. A aby u vás nakupovali.

Nejsme firma

Kdo jsme

Jsme skupina specialistů na volné noze z Brna. A abychom si usnadnili práci, sjednotili jsme se pod jeden brand - Webiri.

Postupně ale rosteme a chceme se vykuklit do firmy, která svým zákazníkům poskytne plnohodnotný servis v oblasti tvorby webových stránek, jejich designu, SEO, grafických služeb, správy webu a marketingu. Velkou část zvládáme už teď.

Babočka Admirál

Dominik Richter

Celé to řídím já - Dominik. Zajímá mě vše okolo internetu a webových stránek, kterým se věnuji už 5 let.

Aby se vše stíhalo co nejrychleji, sehnal jsem si pomoc od dalších specialistů. Společně se staráme o bezproblémový chod brandu Webiri - všechny kukly se tak vykuklí v termínu a jako ti nejkrásnější a nejcennější motýli!

Vzlétnout

Naše poslání

Nesnažíme se za každou cenu prodávat, chceme být partnery s našimi zákazníky a jejich přáteli. Z pomyslné kukly se snažíme vytvořit krásného motýla a roztáhnout mu křídla.

Zakládáme na pozitivním přístupu, profesionalitě, znalostech a doporučeních. Nekýveme hlavou, ptáme se a zkoumáme, co opravdu potřebujete.

     

    Už nescrolujte

    Spojme se

    Máte nějaký dotaz? Zarezervujte si úvodní online konzultaci ZDARMA, kde společně probereme Vaše výzvy a překážky. Potom vytvoříme plán od zakuklení po vykuklení - ať už je to tvorba webu, grafické služby, SEO, marketing. Nebo zavolejte/pište. Jsme tu pro Vás!